Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199zł !

Własna produkcja w Polsce.

Jeśli chodzi o poszczególne etapy powstawania akcesoriów „Baltan”, to dzielimy go na trzy procesy. 

 


 

 

 

Etap pierwszy „Badanie rynku” – to gruntowny research wśród naszych partnerów, którzy wyznaczają trendy w IT w Polsce i poza nią. Przeprowadzamy rozmowy dotyczące aktualnych problemów, z jakimi borykają się klienci, na przykład zabezpieczenia swoich laptopów i nie tylko. Staramy się także dowiedzieć, jaki design jest „na czasie” i co możemy zaproponować, aby nasze produkty wyróżniały się na tle konkurencji kolorystyką lub stylem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etap drugi „Faza projektu” – powstają pierwsze rysunki naszych produktów. Zespół podczas wielogodzinnych spotkań stara się wybrać odpowiednie materiały, które zapewnią komfort użytkowania, ponadczasowy wygląd oraz nadzwyczajną trwałość. Starannie wybieramy dodatki, na przykład zamki, paski czy karabińczyki. Zawsze staramy się połączyć akcesoria w taki sposób, aby tworzyły spójną całość.

 

 

 

 

 

   

 


 

 

 

 

 

 

 

Etap trzeci – „Produkcja i kontrola jakości” – to ukoronowanie naszych poprzednich działań. Na tym etapie kaletnik zszywa wszystkie wykrojone elementy w jeden komplet, a produkt przekazuje do kontroli jakości. Potem towar zostaje zapakowany zgodnie z zaleceniami i przygotowany do wysyłki.

 

 

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping