Darmowa dostawa dla zamówień powyżej 199zł !

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój to podejście, które zakłada równoczesne dbanie o wzrost gospodarczy, środowisko naturalne oraz społeczeństwo. Jako producent akcesoriów skórzanych, zobowiązujemy się do podejmowania działań, które będą sprzyjać zrównoważonemu rozwojowi. W naszej strategii biznesowej kładziemy nacisk na trzy kluczowe obszary: ekologię, wsparcie mniejszych miejscowości w Małopolsce oraz odprowadzanie podatków do naszego państwa ze względu na produkcję w Polsce.

Ekologia jest dla nas ważna.

Obecne czasy stwarzają przed nami duże możliwości współpracy z firmami z całego świata. Aktualna rzeczywistość to także ogromne wyzwanie pod względem prowadzenia zrównoważonych działań ekologicznych przez firmy. Nie ma prostych odpowiedzi na zadawane pytania. Jeśli tylko istnieje taka możliwość, staramy się wprowadzać różnego rodzaju rozwiązania, które będą minimalizowały negatywny wpływ człowieka na środowisko naturalne.

Kartony używane do pakowania naszych produktów pochodzą z recyclingu. Nasze torby i etui powstają ze skóry naturalnej, którą kupujemy jako pozostałości z dużych projektów. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykorzystać każdy, nawet najmniejszy kawałek. Przykład? Czy wiesz, że etui na karty wykonaliśmy z resztek z produkcji toreb na ramię? To właśnie ten malutki produkt cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów.

Wsparcie mniejszych miejscowości.

Jako firma z Małopolski, wiemy, jak ważne jest wsparcie lokalnej społeczności. Dlatego też, zatrudniamy pracowników z okolicznych wsi i miasteczek. Nasze zakłady produkcyjne znajdują się w mniejszych miejscowościach, gdzie tworzymy miejsca pracy dla ludzi z lokalnej społeczności. W ten sposób przyczyniamy się do rozwoju gospodarczego Małopolski i dajemy szansę ludziom rozwój zawodowy.

Podatki zostają w Polsce.

Jako firma działająca w Polsce, wiemy, jak ważne jest przestrzeganie polskiego prawa i odprowadzanie podatków. Produkujemy wszystkie nasze produkty w Polsce, co pozwala nam przyczynić się do wzrostu polskiej gospodarki i generowania przychodów dla naszego państwa. Zobowiązujemy się do płacenia podatków w Polsce oraz do przestrzegania wszystkich polskich przepisów i norm prawnych. W ten sposób, jako firma, przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju polskiej gospodarki.

Koszyk

0
image/svg+xml

No products in the cart.

Continue Shopping